KEREM AMBALAJ

Kerem Ambalaj

Firmamız 2011 yılında oluklu mukavva ve ambalaj üretimine başlamıştır. 2011 ylından bu günümüze dek hizmet veren uzman kadrosu ve yapmış olduğu kaliteli ürünleri ile güvenilir bir firma olarak devam etmektedir.

NEDEN BİZ?

KEREM AMBALAJ doğa dostu bir kuruluş olduğundan üretimde kullanmış olduğumuz kâğıtların tamamı geri dönüşümlüdür. Dolayısıyla binlerce ağacın kesilmesinin önü alınmaktadır. Üretimimizde kullandığımız çevre dostu ürünler ile çevre bilinci yaratmak ve bu bilincin gelişmesine katkıda bulunmak için çabalamaktayız. Bunun geleceğimizi güvence altına alacağına müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda istenen ebatta, flekso ve ofset baskılı kutu, kesimli kutular, dikişli veya yapıştırma kutu ve kolilerin üretimini yapmaktayız.

Ofset veya flekso olsun kutu, koli, etiket, broşür veya başka baskılı ürünler için istekleriniz doğrultusunda grafik tasarımlarınız Photoshop, Freehand ve Corel Draw formatlarında deneyimli grafikerimiz tarafından yapılabilmektedir.

MİSYONUMUZ

Çevreye ve doğaya saygılı, çalışanlarına önem veren ve müşteri isteklerinin karşılanmasını kendine görev edinen bir şirket profili çizmek ve bu çizgiyi hep yükseltmektir.

Değerlerimiz

Müşteri Odaklılık
Çalışanların Memnuniyeti
Çevreye Duyarlılık
Takım Ruhu
Girişimcilik
Kurum içi Dayanışma

VİZYONUMUZ

Müşterilerimizin ürün ve hizmetlerine güvenli ve kaliteli ambalajlar sunarak sektörde ambalajın adı olmaktır.
Türkiye'de özellikle Çukurova ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde oluklu mukavva yönetim ve organizasyonunda sektör lider olmak, firmanın organizasyon yapısı ve işletme kültürü ile Akdeniz bölgesinde liderlik etmek, varlığıyla bölgede yetişen insan gücünün değerlendirilmesinde ve yönlendirilmesinde aktif rol oynamak.

Referanslar